Kolacja w ciemności – Dine in the dark

Kraków 

„PIWNICA POD KOMINKIEM”

 

 

 

W Krakowie Kolacja w Ciemności odbywa się w restauracji “Piwnica pod Kominkiem” mieszczącej się w ścisłym centrum grodu Kraka, na Starym Mieście. Ulica Bracka przy której znajduje się nasza restauracja jest jednym z ulubionych zakątków spacerowiczów, a także słynie z tego, że to właśnie tam  “pada deszcz”. Urządzona w piwnicy zabytkowej, XVI wiecznej kamienicy, buduje swój nastrój historycznym wnętrzem i przyjemnym, dopasowanym wystrojem. Jest to idealne miejsce tak na spotkanie z rodziną, jak i romantyczną kolację przy świecach. Tajemnicze zakamarki renesansowych piwnic budują doskonałą przestrzeń, by realizować tam niesamowity spektakl zmysłów,  jakim jest Dine in the Dark.

  

 

  

 

Menu


 

 


Piwnica pod Kominkiem” to jedno z najlepszych miejsc do spróbowania tradycyjnej kuchni polskiej. Na potrzeby jedzenia w ciemnościach szef kuchni przygotował jednak dania nietypowe i nowoczesne, będące pewną wariacją na temat tradycyjnych potraw. Znane smaki i aromaty nabiorą zupełnie nowej barwy, kiedy staną się elementem Dine in the Dark. Polecamy odwiedzenie “Piwnicy pod Kominkiem” nie tylko w czasie turystycznej wizyty w Krakowie, ale także jako zwieńczenie romantycznego spaceru po tym przepięknym mieście. Nikt nie będzie zawiedziony klimatem ani smakiem, który przywita go w tym wyjątkowym miejscu.

 
 

Poniżej znajduje się link za pomocą którego zostaną Państwo przeniesieni na stronę gdzie możecie zarezerwować

bezpośrednio ” Kolację w ciemności” w naszej restauracji 🙂

http://www.dineinthedark.pl/pl/kup_i_zarezerwuj/

(Kolacja w Ciemności ma charakter eventu, dlatego wyboru można dokonać jedynie z pośród terminów zaznaczonych pogrubioną czcionką).